0400 172 050 Villenkatu 42, 18200, Heinola   |   Avoinna ma-pe 7-18, la 8-14 | asiakaspalvelu@rauta-juurikkala.fi

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu


Tarvitsetko apua? Soita kenelle tahansa myyjistämme. Osa meistä on erikoistunut tiettyihin tuotteisiin mutta kaikki osaavat auttaa. Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluun sähköpostitse.




Toimitusjohtaja, Rakennustarvikemyynti
Miia Pihlaja
GSM: 0400 172 037
miia.pihlaja@rauta-juurikkala.fi



Maalit, lakat, maalaustarvikkeet ja välineet
Merja Hakanoro
GSM: 0400 172 048
merja.hakanoro@rauta-juurikkala.fi


LVI & sähkötarvikkeet, tasoitteet ja laastit
Riku Pennanen
GSM: 0400 172 044
riku.pennanen@rauta-juurikkala.fi


Käsi- ja sähkötyökalut, kiinnitystarvikkeet, tikkaat, IT, websivut, some
Tomi Uurainen
GSM: 0400 172 042
tomi.uurainen@rauta-juurikkala.fi


Taloushallinto, laskutus, työvaatteet & työkengät
Heidi Murtovaara
GSM: 0400 172 050
heidi.murtovaara@rauta-juurikkala.fi


Kalustesuunnittelu, sisustustarvikkeet
Tuomas Matilainen
GSM: 0400 172 017
tuomas.matilainen@rauta-juurikkala.fi





Pienkonemyynti / korjaamo


Korjaamo / konemyynti avoinna ma-pe klo 9-16, lauantaisin suljettu Töiden vastaanotto hoituu klo 7-18 ma-pe, lauantaisin 8-14.



Konemyynti / korjaamo / varaosat

Mika Laakso
GSM: 0400 774 217
mika.laakso@rauta-juurikkala.fi


Konemyynti / korjaamo / varaosat / veneet, perämoottorit
Olavi Kuisma
GSM: 0400 172 043
olavi.kuisma@rauta-juurikkala.fi


Logistiikka


Varasto / Kuljetus / Saapuvien & lähtevien kuormien purku ja lastaus
Juhani Kuisma
GSM: 0400 172 039




Lähetä meille kysymys, tarjouspyyntö tai palautetta



Ota yhteyttä asiakaspalveluun!



Laskutustiedot ja yritystiedot


Rauta-Juurikkala Oy

Villenkatu 42
18200 Heinola
Y-tunnus: 0163848-7


Yksityisasiakkailla maksuehto on 7pv netto. Yritysasiakkailla maksuehto on 14pv netto. Laskutuslisä kaikilla asiakkailla on 5€ (6.7.2020 alkaen).

Verkkolaskuosoitteemme:
OpusCapita: 003701638487
Operaattorin välittäjätunnus (OVT): E204503


Paperilaskut postitse:
RAUTA-JUURIKKALA OY
PL 81259
00063 LASKUNET


Sähköpostilaskut: RautaJuurikkala.FI.P.130417-9@docinbound.com
Huomioi isot ja pienet kirjaimet!

Ota yhteyttä

Soita 0400 172 050

Avoinna ma-pe 7-18, la 8-14

asiakaspalvelu@rauta-juurikkala.fi

Villenkatu 42, 18200, Heinola