0400 172 050 Villenkatu 42, 18200, Heinola   |   Avoinna ma-pe 7-18, la 8-14   |   asiakaspalvelu@rauta-juurikkala.fi

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu


Tarvitsetko apua? Soita kenelle tahansa myyjistämme. Osa meistä on erikoistunut tiettyihin tuotteisiin mutta kaikki osaavat auttaa. Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluun sähköpostitse.




Toimitusjohtaja, Rakennustarvikemyynti
Miia Pihlaja
0400 172 037
miia.pihlaja@rauta-juurikkala.fi



Maalit, lakat, maalaustarvikkeet ja välineet
Merja Hakanoro
GSM: 0400 172 048
merja.hakanoro@rauta-juurikkala.fi


LVI & sähkötarvikkeet, tasoitteet ja laastit, Woikoski
Riku Pennanen
GSM: 0400 172 044
riku.pennanen@rauta-juurikkala.fi


Käsi- ja sähkötyökalut, kiinnikkeet, tikkaat, Woikoski
Tomi Uurainen
GSM: 0400 172 042
tomi.uurainen@rauta-juurikkala.fi


Taloushallinto, laskutus, työvaatteet & työkengät
Heidi Murtovaara
GSM: 0400 172 050
heidi.murtovaara@rauta-juurikkala.fi


Kalustesuunnittelu, sisustustarvikket
Tuomas Matilainen
GSM: 0400 172 017
tuomas.matilainen@rauta-juurikkala.fi





Pienkonemyynti / korjaamo


Korjaamo / konemyynti avoinna ma-pe klo 8-17, lauantaisin klo 8-14. Töiden vastaanotto hoituu klo 7-18 ma-pe.



Konemyynti / korjaamo / varaosat

Mika Laakso
GSM: 0400 774 217
mika.laakso@rauta-juurikkala.fi


Konemyynti / korjaamo / varaosat / veneet, perämoottorit
Olavi Kuisma
0400 172 043
olavi.kuisma@rauta-juurikkala.fi


Logistiikka


Varasto / Kuljetus / Saapuvien & lähtevien kuormien purku ja lastaus
Juhani Kuisma
GSM: 0400 172 039




Lähetä meille kysymys, tarjouspyyntö tai palautetta



Ota yhteyttä asiakaspalveluun!

Ota yhteyttä

Soita 0400 172 050

Avoinna ma-pe 7-18, la 8-14

asiakaspalvelu@rauta-juurikkala.fi

Villenkatu 42, 18200, Heinola